Posty

Władca Pierścieni jako stan umysłu

 Hej! Dzisiaj post trochę Off-Topic bo ponieważ (😅) przeczytałam niedawno książkę pod tytułem "Władca Pierścieni. Dwie Wieże". I... łał! Bardzo mi się podobało i jestem szczerze zaskoczona! 😅 Bardzo fajnie się czytało, prawdziwe mistrzostwo jeśli chodzi o literaturę i fabułę! Książkę polecam osobom od 13 lat, bo dla młodszych czytelników to ona nie jest. ❤ Na koniec: co sądzicie o serii postów "Kącik Czytelnika"? 😅 Czytam dużo książek i mogę Wam zostawiać recenzje. Piszcie w komentarzach czy chcecie!  Pozdrówki! Sarah

Powitajcie Unbelievable Prize!

Obraz
 Witam drogich czytelników! Chciałabym Wam dzisiaj przedstawić moją dumę, mojego najlepszego konia z gry Noble Horse Champion. ❤ To było tak: w końcu uzbierałam 150 000 pieniędzy gry i postanowiłam, że kupię za to jakiegoś fantastycznego ogiera. To wtedy kupiłam Tillion's Lunar Prize, mojego ogiera Trakehner. ❤ Pokryłam nim moją najlepszą klacz, z najlepszym Potencjałem Genetycznym spośrod moich klaczy. 🥰 I teraz właśnie chciałabym Wam przedstawić rodziców klaczki (do zdjęć dodane filtry, to nie oryginalna grafika gry): Matka: Arlen Rus Black Panther (tutaj akurat z innym źrebakiem, Bronze Prize, o niej też będzie kiedyś post) Ojciec: Tillion's Lunar Prize  A to już bohaterka posta, RE Stud's Unbelievable Prize: Byłam niesamowicie zaskoczona, bo nie dość że jej Potencjał Genetyczny przekroczył moje wszelkie oczekiwania (5456, jeden z najlepszych aktualnie w grze 😱), to jeszcze ma niebieskie oko, które rzadko zdarza się u koni, które nie są srokate. ❤ Jestem dumna z moje...

Zapraszam na blog o SSO

 Stworzyłam też bloga o Star Stable Online:  Star Stable w Hreczkę . Chwilowo to tutaj będzie się więcej działo z racji moich starań o zostanie Ambasadorem SSO. ❤

Bardzo ważne!

Witajcie! Zaistniała nieoczywista sprawa. Albowiem chciałabym rozwinąć mój blog, jak i kanał na You Tube w kierunku gry Star Stable Online. ❤ A więc szukam osoby, która kupi dla mnie Star Rider Lifetime. Tak. Wiem. Szansa jest mniejsza chyba niż jeden na milion. 😔 Ale chcę Wam zaoferować coś więcej na moim blogu, np. recenzje koni czy opis fabuły. Chcę pokazywać Wam całe spektrum możliwości w fantastycznej grze jaką jest Star Stable Online. ❤ A moi rodzice nie chcą się zgodzić na kupowanie czegokolwiek do gry. 😔 Potrzebuję aby ktoś kupił mi Star Rider Lifetime z mojego konta. W zamian mogę zrobić Ci na zamówienie dobre konto w grze Noble Horse Champion prosto ode mnie. ❤ Z góry dziękuję wszystkim! Sarah ❤
Obraz
 Hej wszystkim! Dzisiaj w Star Stable, na serwerze Raindrop Shore, wygrałam mistrzostwa Moorland! To pierwszy raz kiedy jakiekolwiek wygrałam. A gram już 8 lat. A potem jeszcze 3 miejsce w Forcie Pinta! 💗🥇🥉💪🏼 A to wszystko na kucyku. A w Moorland była taka osoba która się ze mnie śmiała i pisała że na pewno ona wygra. Mimo że miałam słaby sprzęt i konia na poziomie 11 (maksymalny to 15 i wtedy koń jest najszybszy), pokonałam osobę z świetnym sprzętem i koniem na lvl 15. Ale nie cieszę się z porażki tej osoby, po prostu cieszę się z własnej wygranej.  Sarah

Noble Horse Champion - Info

Obraz
Jak założyć konto?     To jest proste. Po wejściu na stronę  Noble Horse Champion  trzeba kliknąć "REGISTRATION FORM".O tu:  Potem wypełniamy. 😊 I dalej: I na koniec wybieramy swojego pierwszego konia.  Ściąga:  🐴 najbardziej rozwiniętą rasą koni w grze jest Trakehner (potencjał sięga około 5400, u reszty ras koni najlepsze konie mają około 2900-3900) 🐴 najłatwiej się rozwijać, gdy pierwszym koniem jest klacz (łatwiej osiągnąć hodowlę na najwyższym poziomie, uwierzcie mi - łatwiej jest kupić stanówkę ogierem z najwyższym potencjałem dla klaczy około 1000 potencjału niż rozglądać się na rynku koni za klaczą do słabego ogiera) 🐴 wiem że wytłumaczenie w nawiasie z powyższego punktu.... hmmm... jest niezrozumiałe (ale uwierzcie że lepiej mieć klacz 🤣) 🐴 jak kupujecie drugiego konia w grze, kupujcie w "Horse Trade" a nie męczcie się w "Auction House"... łatwiej kupować bezpośrednio niż męczyć się na aukcji... (hmm... ja przynajmniej tak zrobiłam,...

Polecajka

Obraz
 Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było. W sumie nie mam pomysłów na bloga...  Ale do rzeczy. Chciałabym Wam polecić grę internetową o koniach "Noble Horse Champion". Część z Was gra w Howrse. Jest to coś podobnego. Oto wgląd w grafikę gry, w której to jestem absolutnie zakochana. ❤ No to tak. Chciałabym znaleźć osoby, które będą chciały grać we współpracy ze mną. ❤ Ponieważ większość osób w grze mówi po angielsku lub niemiecku. Trochę mi tam samotnie. 🥰 Jakby co mój nick w grze to Angel of Darkness. Jak ktoś zechce pograć ze mną, niech w komentarzach napisze swój nick. ❤ Bardzo bym chciała, żeby ktoś z Was się zgłosił. 🥰 Gra jest serio prześwietna. Już szykuję posta z jej mechaniką. ❤ Czekam z niecierpliwością.