Władca Pierścieni jako stan umysłu
Hej! Dzisiaj post trochę Off-Topic bo ponieważ (😅) przeczytałam niedawno książkę pod tytułem "Władca Pierścieni. Dwie Wieże". I... łał! Bardzo mi się podobało i jestem szczerze zaskoczona! 😅 Bardzo fajnie się czytało, prawdziwe mistrzostwo jeśli chodzi o literaturę i fabułę! Książkę polecam osobom od 13 lat, bo dla młodszych czytelników to ona nie jest. ❤ Na koniec: co sądzicie o serii postów "Kącik Czytelnika"? 😅 Czytam dużo książek i mogę Wam zostawiać recenzje. Piszcie w komentarzach czy chcecie! Pozdrówki! Sarah