Przepraszam za chwilową nieobecność ale byłam przeziębiona (nie cały czas oczywiście) a w inne dni mojej nieobecności nie miałam weny twórczej na posta. Zrezygnowałam też z Rival Stars (męczył mnie ciągły widok wyścigów, jestem temu przeciwna, na dodatek postaci wypowiadały się tak komercyjnie o koniach że mi się odechciało męczyć ;) ). Dobra, a teraz chodźmy już do tematu dzisiejszego posta! Przedwczoraj poszłam do drogerii, patrzę na półkę z Collectą a tu.... Zresztą sami zobaczcie: Ogłowie zrobiłam ja, wczoraj. Jeszcze jest niedokończone ale już się zabieram żeby dodać to podgardle! :) Jak Wam się podoba ogłowie i koń? Klacz otrzymała imię Nasturcja. Czy wiecie jaki to model? Podzielcie się swoimi podejrzeniami w komentarzach! Do następnego posta! Sarah