Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2022
Obraz
 Hej wszystkim! Dzisiaj w Star Stable, na serwerze Raindrop Shore, wygrałam mistrzostwa Moorland! To pierwszy raz kiedy jakiekolwiek wygrałam. A gram już 8 lat. A potem jeszcze 3 miejsce w Forcie Pinta! 💗🥇🥉💪🏼 A to wszystko na kucyku. A w Moorland była taka osoba która się ze mnie śmiała i pisała że na pewno ona wygra. Mimo że miałam słaby sprzęt i konia na poziomie 11 (maksymalny to 15 i wtedy koń jest najszybszy), pokonałam osobę z świetnym sprzętem i koniem na lvl 15. Ale nie cieszę się z porażki tej osoby, po prostu cieszę się z własnej wygranej.  Sarah

Noble Horse Champion - Info

Obraz
Jak założyć konto?     To jest proste. Po wejściu na stronę  Noble Horse Champion  trzeba kliknąć "REGISTRATION FORM".O tu:  Potem wypełniamy. 😊 I dalej: I na koniec wybieramy swojego pierwszego konia.  Ściąga:  🐴 najbardziej rozwiniętą rasą koni w grze jest Trakehner (potencjał sięga około 5400, u reszty ras koni najlepsze konie mają około 2900-3900) 🐴 najłatwiej się rozwijać, gdy pierwszym koniem jest klacz (łatwiej osiągnąć hodowlę na najwyższym poziomie, uwierzcie mi - łatwiej jest kupić stanówkę ogierem z najwyższym potencjałem dla klaczy około 1000 potencjału niż rozglądać się na rynku koni za klaczą do słabego ogiera) 🐴 wiem że wytłumaczenie w nawiasie z powyższego punktu.... hmmm... jest niezrozumiałe (ale uwierzcie że lepiej mieć klacz 🤣) 🐴 jak kupujecie drugiego konia w grze, kupujcie w "Horse Trade" a nie męczcie się w "Auction House"... łatwiej kupować bezpośrednio niż męczyć się na aukcji... (hmm... ja przynajmniej tak zrobiłam,...

Polecajka

Obraz
 Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było. W sumie nie mam pomysłów na bloga...  Ale do rzeczy. Chciałabym Wam polecić grę internetową o koniach "Noble Horse Champion". Część z Was gra w Howrse. Jest to coś podobnego. Oto wgląd w grafikę gry, w której to jestem absolutnie zakochana. ❤ No to tak. Chciałabym znaleźć osoby, które będą chciały grać we współpracy ze mną. ❤ Ponieważ większość osób w grze mówi po angielsku lub niemiecku. Trochę mi tam samotnie. 🥰 Jakby co mój nick w grze to Angel of Darkness. Jak ktoś zechce pograć ze mną, niech w komentarzach napisze swój nick. ❤ Bardzo bym chciała, żeby ktoś z Was się zgłosił. 🥰 Gra jest serio prześwietna. Już szykuję posta z jej mechaniką. ❤ Czekam z niecierpliwością.