1. Ile masz lat? 2. Od kiedy interesujesz się koniami/jak to się stało? 3. Od jak dawna chciałaś założyć bloga i co ostatecznie Cię do tego przekonało? 4. Ulubione i znienawidzone przedmioty w szkole? 5. Masz jakieś zwierzątko? 6. Ulubione książki, filmy, seriale 7. Czy masz jakieś inspiracje? 8. Ulubiony piosenkarz/rka, zespół? 9. Ile masz modeli koni? Czy kiedyś je pokażesz? 10. Czy przemalowujesz modele koni i robisz dla nich akcesoria? 11. Skąd nazwa na "Sztukę w hreczkę"? 12. Ulubiony koń (tj. imię)?
Mam nadzieję, że tyle na razie starczy, jakby co, to będę jeszcze dopisywać :D
Odpowiedzi na Twoje pytania: 1. Mieszczę się w przedziale 12-16 ;-) 2. Byłam na zawodach jeździeckich jak miałam 4 latka. Tam było oprowadzanie na kucyku i pokochałam to. Poza tym niewiele pamiętam ;-) Mój Tata mieszkał kiedyś w Tunezji i tam były konie arabskie - kiedyś bardzo lubił jeździć konno. Moja Mama od zawsze lubiła konie ale jej pierwszą lekcję jazdy jak miała 10 lat przerwał upadek z konia :(. Mimo to dalej kocha konie i dalej marzy żeby nauczyć się jeździć. Wszyscy kochamy konie ale jakbyśmy wszyscy pobierali lekcje jazdy to by straszny wydatek był. :) To wszystko. 3.Nie wiem. To był impuls! :) 4. Wszystkie są moje ulubione!!! ;) Taaak, Historia, Matematyka i Fizyka też! :) 5. Mam rybki - Gupiki i Kirysy. Ostatnio odeszła moja samiczka Kiryska, która była ze mną 7 lat (odeszła na tydzień przed swoimi 7 urodzinami) :_( 6. Książki: trylogia "Klub w Siodle" (kolejno: "Mistyk", "Strzałka", "Fortunat"), seria "Deresz z Parkowej Stajni", oraz FANTASTYCZNA KSIĄŻKA: "Koń zwany Cieniem". Tą ostatnią "upolowałam" w jakiejś małej księgarni, nie wiem czy można ją jeszcze gdzieś kupić. Nie oglądam seriali, a filmy to "Wicher", "Czarny Rumak" (nie mylić z Czarny Książę!!! To nie to samo!!! :)) i "Czarny Książę/Black Beauty/Czarny Diament" 7. Poproszę o doprecyzowanie pytania ;-) 8. Mam tylko ulubioną piosenkę: "Let Her Go" piosenkarza o pseudonimie "Passenger". Serdecznie polecam! Cudna! 9. No pewnie, że pokażę! Ale na razie Rival Stars tak mi zapchało telefon, że ani jednego zdjęcia ani filmu nie mogę zrobić! :( Mam około 86. 10. Co do customów to na razie mam dwa Work in Progress. Jeszcze ich nie skończyłam. A akcesoria robię nałogowo od 2015 roku, więc jest ich sporo... Ale większość zgubiona w artystycznym bałaganie ;) 11. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaach.... Związane z poniższą odpowiedzią: 12. HRECZKA! HRECZKA MOJA MIŁOŚĆ BEZ GRANIC!!! <3 AAACH.... Juz robię posta ze zdjeciem, bo to jest moja życiowa inspiracja!!!! ❤❤❤
I jeszcze musze powiedzieć, że nowy siwy w Hreczkę arab w SSO jest po prostu jak zrobiony na wzór mojej Hreczuni! ❤
W pytaniu 7 chodziło mi o kogoś, na kim się wzorujesz, kto Cię pobudza do pracy (w moim przypadku takową osobą jest Ula (z kanału Koniki Ursza)) :D Ja chyba tylko raz pod jakimś postem się tak rozpisałam :'D
Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było. W sumie nie mam pomysłów na bloga... Ale do rzeczy. Chciałabym Wam polecić grę internetową o koniach "Noble Horse Champion". Część z Was gra w Howrse. Jest to coś podobnego. Oto wgląd w grafikę gry, w której to jestem absolutnie zakochana. ❤ No to tak. Chciałabym znaleźć osoby, które będą chciały grać we współpracy ze mną. ❤ Ponieważ większość osób w grze mówi po angielsku lub niemiecku. Trochę mi tam samotnie. 🥰 Jakby co mój nick w grze to Angel of Darkness. Jak ktoś zechce pograć ze mną, niech w komentarzach napisze swój nick. ❤ Bardzo bym chciała, żeby ktoś z Was się zgłosił. 🥰 Gra jest serio prześwietna. Już szykuję posta z jej mechaniką. ❤ Czekam z niecierpliwością.
Hej! Dzisiaj post trochę Off-Topic bo ponieważ (😅) przeczytałam niedawno książkę pod tytułem "Władca Pierścieni. Dwie Wieże". I... łał! Bardzo mi się podobało i jestem szczerze zaskoczona! 😅 Bardzo fajnie się czytało, prawdziwe mistrzostwo jeśli chodzi o literaturę i fabułę! Książkę polecam osobom od 13 lat, bo dla młodszych czytelników to ona nie jest. ❤ Na koniec: co sądzicie o serii postów "Kącik Czytelnika"? 😅 Czytam dużo książek i mogę Wam zostawiać recenzje. Piszcie w komentarzach czy chcecie! Pozdrówki! Sarah
Jak założyć konto? To jest proste. Po wejściu na stronę Noble Horse Champion trzeba kliknąć "REGISTRATION FORM".O tu: Potem wypełniamy. 😊 I dalej: I na koniec wybieramy swojego pierwszego konia. Ściąga: 🐴 najbardziej rozwiniętą rasą koni w grze jest Trakehner (potencjał sięga około 5400, u reszty ras koni najlepsze konie mają około 2900-3900) 🐴 najłatwiej się rozwijać, gdy pierwszym koniem jest klacz (łatwiej osiągnąć hodowlę na najwyższym poziomie, uwierzcie mi - łatwiej jest kupić stanówkę ogierem z najwyższym potencjałem dla klaczy około 1000 potencjału niż rozglądać się na rynku koni za klaczą do słabego ogiera) 🐴 wiem że wytłumaczenie w nawiasie z powyższego punktu.... hmmm... jest niezrozumiałe (ale uwierzcie że lepiej mieć klacz 🤣) 🐴 jak kupujecie drugiego konia w grze, kupujcie w "Horse Trade" a nie męczcie się w "Auction House"... łatwiej kupować bezpośrednio niż męczyć się na aukcji... (hmm... ja przynajmniej tak zrobiłam,...
W takim razie moje pytania :)
OdpowiedzUsuń1. Ile masz lat?
2. Od kiedy interesujesz się koniami/jak to się stało?
3. Od jak dawna chciałaś założyć bloga i co ostatecznie Cię do tego przekonało?
4. Ulubione i znienawidzone przedmioty w szkole?
5. Masz jakieś zwierzątko?
6. Ulubione książki, filmy, seriale
7. Czy masz jakieś inspiracje?
8. Ulubiony piosenkarz/rka, zespół?
9. Ile masz modeli koni? Czy kiedyś je pokażesz?
10. Czy przemalowujesz modele koni i robisz dla nich akcesoria?
11. Skąd nazwa na "Sztukę w hreczkę"?
12. Ulubiony koń (tj. imię)?
Mam nadzieję, że tyle na razie starczy, jakby co, to będę jeszcze dopisywać :D
Odpowiedzi na Twoje pytania:
OdpowiedzUsuń1. Mieszczę się w przedziale 12-16 ;-)
2. Byłam na zawodach jeździeckich jak miałam 4 latka. Tam było oprowadzanie na kucyku i pokochałam to. Poza tym niewiele pamiętam ;-) Mój Tata mieszkał kiedyś w Tunezji i tam były konie arabskie - kiedyś bardzo lubił jeździć konno. Moja Mama od zawsze lubiła konie ale jej pierwszą lekcję jazdy jak miała 10 lat przerwał upadek z konia :(. Mimo to dalej kocha konie i dalej marzy żeby nauczyć się jeździć. Wszyscy kochamy konie ale jakbyśmy wszyscy pobierali lekcje jazdy to by straszny wydatek był. :) To wszystko.
3.Nie wiem. To był impuls! :)
4. Wszystkie są moje ulubione!!! ;) Taaak, Historia, Matematyka i Fizyka też! :)
5. Mam rybki - Gupiki i Kirysy. Ostatnio odeszła moja samiczka Kiryska, która była ze mną 7 lat (odeszła na tydzień przed swoimi 7 urodzinami) :_(
6. Książki: trylogia "Klub w Siodle" (kolejno: "Mistyk", "Strzałka", "Fortunat"), seria "Deresz z Parkowej Stajni", oraz FANTASTYCZNA KSIĄŻKA: "Koń zwany Cieniem". Tą ostatnią "upolowałam" w jakiejś małej księgarni, nie wiem czy można ją jeszcze gdzieś kupić. Nie oglądam seriali, a filmy to "Wicher", "Czarny Rumak" (nie mylić z Czarny Książę!!! To nie to samo!!! :)) i "Czarny Książę/Black Beauty/Czarny Diament"
7. Poproszę o doprecyzowanie pytania ;-)
8. Mam tylko ulubioną piosenkę: "Let Her Go" piosenkarza o pseudonimie "Passenger". Serdecznie polecam! Cudna!
9. No pewnie, że pokażę! Ale na razie Rival Stars tak mi zapchało telefon, że ani jednego zdjęcia ani filmu nie mogę zrobić! :( Mam około 86.
10. Co do customów to na razie mam dwa Work in Progress. Jeszcze ich nie skończyłam. A akcesoria robię nałogowo od 2015 roku, więc jest ich sporo... Ale większość zgubiona w artystycznym bałaganie ;)
11. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaach.... Związane z poniższą odpowiedzią:
12. HRECZKA! HRECZKA MOJA MIŁOŚĆ BEZ GRANIC!!! <3 AAACH.... Juz robię posta ze zdjeciem, bo to jest moja życiowa inspiracja!!!! ❤❤❤
I jeszcze musze powiedzieć, że nowy siwy w Hreczkę arab w SSO jest po prostu jak zrobiony na wzór mojej Hreczuni! ❤
😱 Ale się rozpisałam! 🤣
OdpowiedzUsuńW pytaniu 7 chodziło mi o kogoś, na kim się wzorujesz, kto Cię pobudza do pracy (w moim przypadku takową osobą jest Ula (z kanału Koniki Ursza)) :D
OdpowiedzUsuńJa chyba tylko raz pod jakimś postem się tak rozpisałam :'D
Ula z kanału Koniki Ursza, Daisy Stalls oraz La Rosita Stable. Mój ukochany koń, Hreczka jest też dla mnie ogromną inspiracją! ❤
OdpowiedzUsuń