FAQ!

 Proszę bardzo, zadawajcie pytania! Nie na wszystkie odpowiem! 

Komentarze

  1. W takim razie moje pytania :)

    1. Ile masz lat?
    2. Od kiedy interesujesz się koniami/jak to się stało?
    3. Od jak dawna chciałaś założyć bloga i co ostatecznie Cię do tego przekonało?
    4. Ulubione i znienawidzone przedmioty w szkole?
    5. Masz jakieś zwierzątko?
    6. Ulubione książki, filmy, seriale
    7. Czy masz jakieś inspiracje?
    8. Ulubiony piosenkarz/rka, zespół?
    9. Ile masz modeli koni? Czy kiedyś je pokażesz?
    10. Czy przemalowujesz modele koni i robisz dla nich akcesoria?
    11. Skąd nazwa na "Sztukę w hreczkę"?
    12. Ulubiony koń (tj. imię)?

    Mam nadzieję, że tyle na razie starczy, jakby co, to będę jeszcze dopisywać :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi na Twoje pytania:
    1. Mieszczę się w przedziale 12-16 ;-)
    2. Byłam na zawodach jeździeckich jak miałam 4 latka. Tam było oprowadzanie na kucyku i pokochałam to. Poza tym niewiele pamiętam ;-) Mój Tata mieszkał kiedyś w Tunezji i tam były konie arabskie - kiedyś bardzo lubił jeździć konno. Moja Mama od zawsze lubiła konie ale jej pierwszą lekcję jazdy jak miała 10 lat przerwał upadek z konia :(. Mimo to dalej kocha konie i dalej marzy żeby nauczyć się jeździć. Wszyscy kochamy konie ale jakbyśmy wszyscy pobierali lekcje jazdy to by straszny wydatek był. :) To wszystko.
    3.Nie wiem. To był impuls! :)
    4. Wszystkie są moje ulubione!!! ;) Taaak, Historia, Matematyka i Fizyka też! :)
    5. Mam rybki - Gupiki i Kirysy. Ostatnio odeszła moja samiczka Kiryska, która była ze mną 7 lat (odeszła na tydzień przed swoimi 7 urodzinami) :_(
    6. Książki: trylogia "Klub w Siodle" (kolejno: "Mistyk", "Strzałka", "Fortunat"), seria "Deresz z Parkowej Stajni", oraz FANTASTYCZNA KSIĄŻKA: "Koń zwany Cieniem". Tą ostatnią "upolowałam" w jakiejś małej księgarni, nie wiem czy można ją jeszcze gdzieś kupić. Nie oglądam seriali, a filmy to "Wicher", "Czarny Rumak" (nie mylić z Czarny Książę!!! To nie to samo!!! :)) i "Czarny Książę/Black Beauty/Czarny Diament"
    7. Poproszę o doprecyzowanie pytania ;-)
    8. Mam tylko ulubioną piosenkę: "Let Her Go" piosenkarza o pseudonimie "Passenger". Serdecznie polecam! Cudna!
    9. No pewnie, że pokażę! Ale na razie Rival Stars tak mi zapchało telefon, że ani jednego zdjęcia ani filmu nie mogę zrobić! :( Mam około 86.
    10. Co do customów to na razie mam dwa Work in Progress. Jeszcze ich nie skończyłam. A akcesoria robię nałogowo od 2015 roku, więc jest ich sporo... Ale większość zgubiona w artystycznym bałaganie ;)
    11. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaach.... Związane z poniższą odpowiedzią:
    12. HRECZKA! HRECZKA MOJA MIŁOŚĆ BEZ GRANIC!!! <3 AAACH.... Juz robię posta ze zdjeciem, bo to jest moja życiowa inspiracja!!!! ❤❤❤

    I jeszcze musze powiedzieć, że nowy siwy w Hreczkę arab w SSO jest po prostu jak zrobiony na wzór mojej Hreczuni! ❤

    OdpowiedzUsuń
  3. 😱 Ale się rozpisałam! 🤣

    OdpowiedzUsuń
  4. W pytaniu 7 chodziło mi o kogoś, na kim się wzorujesz, kto Cię pobudza do pracy (w moim przypadku takową osobą jest Ula (z kanału Koniki Ursza)) :D
    Ja chyba tylko raz pod jakimś postem się tak rozpisałam :'D

    OdpowiedzUsuń
  5. Ula z kanału Koniki Ursza, Daisy Stalls oraz La Rosita Stable. Mój ukochany koń, Hreczka jest też dla mnie ogromną inspiracją! ❤

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Polecajka

Władca Pierścieni jako stan umysłu

Noble Horse Champion - Info