Polecajka
Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było. W sumie nie mam pomysłów na bloga... Ale do rzeczy. Chciałabym Wam polecić grę internetową o koniach "Noble Horse Champion". Część z Was gra w Howrse. Jest to coś podobnego. Oto wgląd w grafikę gry, w której to jestem absolutnie zakochana. ❤ No to tak. Chciałabym znaleźć osoby, które będą chciały grać we współpracy ze mną. ❤ Ponieważ większość osób w grze mówi po angielsku lub niemiecku. Trochę mi tam samotnie. 🥰 Jakby co mój nick w grze to Angel of Darkness. Jak ktoś zechce pograć ze mną, niech w komentarzach napisze swój nick. ❤ Bardzo bym chciała, żeby ktoś z Was się zgłosił. 🥰 Gra jest serio prześwietna. Już szykuję posta z jej mechaniką. ❤ Czekam z niecierpliwością.
Komentarze
Prześlij komentarz