Wytłumaczenie
Może dla niektórych poprzedni post był dosyć dziwny - ale taka byłam podekscytowana robieniem pierwszego specjalu na dodatek z moim ukochanym koniem że aż zapomniałam napisać, że zdjęcie należy nie do mnie, a do poprzedniej właścicielki Hreczki, nieznanego nazwiska. :-)
Na tysiąc wyświetleń zrobię moją historię z Hreczką, jeszcze nieskończoną wprawdzie. ;-)
Czekam na historię :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam! :)
No to już jest! Trochę wcześniej niż na 1000 wyświetleń, ale na 650 😋
UsuńZapraszam pod link: hreczkalove.blogspot.com
UsuńTo dosyć długa historia... Na pewno długo mi zajmie jej napisanie i zilustrowanie...:)
OdpowiedzUsuń